ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Αποτέλεσμα εικόνας για ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Δείτε το πανόραμα του Κυπέλλου Ελλάδας μετά την ολοκλήρωση των σημερινών αγώνων για την 2η αγωνιστική της 2ης φάσης.

8ος όμιλος

1η αγωνιστική
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ 2-0
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

2η αγωνιστική
ΑΕΛ – Παναχαϊκή 25/10, 17:15
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός 1-2

3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 Παναθηναϊκός 2 6 4-1
2 Παναχαϊκή 1 3 1-0
3 ΑΕΛ 1 0 0-2
4 Αναγέννηση Καρδίτσας 2 0 1-3

1ος όμιλος

1η αγωνιστική
Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης 1-0
Ηρακλής – ΟΦΗ 0-3 α.α.

2η αγωνιστική 
Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΟΦΗ – Πλατανιάς 26/10, 17:15

3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Ηρακλής – Πλατανιάς
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 Πλατανιάς 1 3 1-0
2 ΟΦΗ 1 3 3-0
3 Απόλλων Σμύρνης 1 0 0-1
4 Ηρακλής 1 0 0-3
2ος όμιλος

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός 2-1
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 0-1

2η αγωνιστική 
Λεβαδειακός – Αιγινιακός 5-0
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ 25/10, 19:30

3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Αιγινιακός – ΠΑΟΚ
Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 ΠΑΟΚ 1 3 2-1
2 Απόλλων Πόντου 1 3 1-0
3 Λεβαδειακός 2 3 6-2
4 Αιγινιακός 2 0 0-6

3ος όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΕΚ – Λαμία 2-0
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας 1-2

2η αγωνιστική 
Λαμία – Καλλιθέα 1-0
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ 26/10, 19:30

3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Καλλιθέα – ΑΕΚ
Απόλλων Λάρισας – Λαμία

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 ΑΕΚ 1 3 2-0
2 Απόλλων Λάρισας 1 3 2-1
3 Λαμία 2 3 1-2
4 Καλλιθέα 2 0 1-3

4ος όμιλος

1η αγωνιστική
Ατρόμητος – ΑΟΚ Κέρκυρα 1-0
Σπάρτη – ΑΟ Τρίκαλα 1-3

2η αγωνιστική
ΑΟΚ Κέρκυρα – Σπάρτη 6-1
ΑΟ Τρίκαλα – Ατρόμητος 26/10, 15:00

3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Σπάρτη – Ατρόμητος
ΑΟΚ Κέρκυρα – ΑΟ Τρίκαλα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 ΑΟ Τρίκαλα 1 3 3-1
2 Ατρόμητος 1 3 1-0
3 Κέρκυρα 2 3 6-2
4 Σπάρτη 2 0 2-9

5ος όμιλος

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης 2-1
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός 1-0

2η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης – ΑΟΧ Κισσαμικός 26/10, 15:00
Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός 25/10, 15:00

3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Αχαρναϊκός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 Ολυμπιακός 1 3 2-1
2 ΑΟΧ Κισσαμικός 1 3 1-0
3 Αχαρναϊκός 1 0 0-1
4 Αστέρας Τρίπολης 1 0 1-2

6ος όμιλος

1η αγωνιστική 
Ξάνθη – Παναιτωλικός 2-0
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης 2-0

2η αγωνιστική 
Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός 25/10, 17:15
Εργοτέλης – Ξάνθη 25/10, 15:00

3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Πανσερραϊκός – Ξάνθη
Παναιτωλικός – Εργοτέλης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 Ξάνθη 1 3 2-0
2 Πανσερραϊκός 1 3 2-0
3 Παναιτωλικός 1 0 0-2
4 Εργοτέλης 1 0 0-2

7ος όμιλος

1η αγωνιστική
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1
Παναιγιάλειος – Άρης 0-1

2η αγωνιστική 
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος 3-0
Άρης – Πανιώνιος 25/10, 17:15

3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Παναιγιάλειος – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 ΠΑΣ Γιάννινα 2 4 4-1
2 Άρης 1 3 1-0
3 Πανιώνιος 1 1 1-1
4 Παναιγιάλειος 2 0 0-4

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *