ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Σχετική εικόνα

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 16/09/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 16/09/2017 18:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 16/09/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 17/09/2017 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 17/09/2017 18:15 Α.Ε.Λ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 17/09/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο.Κ.
Κυριακή 17/09/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 18/09/2017 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 23/09/2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 23/09/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Σάββατο 23/09/2017 20:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 24/09/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 24/09/2017 18:15 Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 24/09/2017 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 24/09/2017 20:30 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Δευτέρα 25/09/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 30/09/2017 16:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 30/09/2017 18:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 30/09/2017 20:30 Α.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 01/10/2017 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 01/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 01/10/2017 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 01/10/2017 20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 02/10/2017 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 14/10/2017 16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 14/10/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 14/10/2017 20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 15/10/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο.Κ.
Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 15/10/2017 20:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 16/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ.

 

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 21/10/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 21/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 21/10/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 22/10/2017 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 22/10/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Δευτέρα 23/10/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 28/10/2017 15:00 Α.Ε.Λ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σάββατο 28/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.Κ.
Σάββατο 28/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 29/10/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 29/10/2017 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 30/10/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 04/11/2017 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 04/11/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 04/11/2017 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 05/11/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 05/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 05/11/2017 17:15 Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 05/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Δευτέρα 06/11/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

 

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 18/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ο.Κ.
Σάββατο 18/11/2017 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σάββατο 18/11/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 19/11/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 19/11/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 20/11/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 25/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 25/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Σάββατο 25/11/2017 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 26/11/2017 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 26/11/2017 19:30 Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Δευτέρα 27/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 02/12/2017 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο.Κ.
Σάββατο 02/12/2017 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
Σάββατο 02/12/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 03/12/2017 15:0ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 03/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 03/12/2017 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 03/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 04/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 09/12/2017 15:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 09/12/2017 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 09/12/2017 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 10/12/2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Κυριακή 10/12/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Δευτέρα 11/12/2017 19:30 Α.Ε.Κ. – Α.Ο.Κ.

 

Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 16/12/2017 15:00 Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Σάββατο 16/12/2017 17:15 Α.Ε.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σάββατο 16/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 17/12/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 17/12/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Δευτέρα 18/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *